PRODEJ HUDEBNÍCH ZÁŽITKŮ: » SLOŽENÍ PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ:

Motto: 

Jedna melodie řekne víc, než tisíc slov...

 

Co nabízíme:

SLOŽÍME PÍSNIČKU (HUDBU/a NEBO HUDBU S TEXTEM) pro konkrétní účel.

 

 

Pro co se dá písnička použít:


Výborné jako dárek k různým událostem/jubileím jak soukromým, firemním, sportovním. Velmi osvědčené a oblíbené, neobvyklý dárek k významnému životnímu jubileu, k významné firemní události, píseň pro sportovní tým, k narození dítěte atd. 

 

Co potřebujeme vědět, než se pustíme do práce:


Abychom mohli složit song opravdu na míru, potřebujeme znát osobu, pro kterou je určen, případně účel, pro který je hudba určena. Proto věnujte prosím chvilku následujícím řádkům.

Při objednání tohoto písničky na přání potřebujeme, aby jste nám sdělili mailem tyto informace, prosíme neuvádějte příjmení osoby do mailu:

 

Kdo je obdarovávaná osoba:

Křestní jméno, věk

 

Národnost:

zda je to Čech, nebo cizinec, jakou mluví řečí (ovládáme němčinu a angličtinu, tudíž text může být i cizojazyčný)

 

K jaké události/jubileu dostane obdarovávaná osoba naši písničku:

životní jubileum, pracovní jubileum, jmenování do managementu, zvolení do nějakého orgánu, nějaký mimořádný úspěch, narození dítěte...

 

 

V jakém oboru podniká/je zaměstnanec jaké firmy:

pro příklad uvádíme bankéř, pracovník pojišťovny, zubař, advokát, lékař, záchranář, dobrovolný hasič, IT manager, pracovník školství, podnikatel, podniká v oboru potravin, realitní makléř, architekt, kuchař, hoteliér, v domácnosti, vinař, someliér, znalec umění, daňový poradce atd.

 

Na jaké pozici pracuje:

post v managementu, regionální ředitel, generální ředitel, řadový pracovník, majitel firmy, zastupitel obce...

 

Jaké má záliby:

horolezec, golfista, tenista, dobrodruh, cestovatel, vysokohorská turistika, motorkář, lyžař, zahrádkář,sportovní rybaření, vodní pólo.

 

Jaký má vztah k alkoholu atd.:

abstinent, kuřák/nekuřák/kuřák marihuany, občasný konzument alkoholu, vášnivý konzument tvrdého alkoholu, pivař ...

 

Jak by jste charakterizovali osobnost:

moderní člověk, konzervativní člověk, mírný člověk, extrovert, introvert, cholerik, sangvinik, melancholik, společenský, je rád/ráda sama, občas je jakoby ve svém světě..., má o všech přehled, veselý, smutný, má rád/ráda zvířat a případně jaká, převládající živel: oheň, voda, země, vzduch...

 

Případně další důležité informace, které vy považujete za důležité nám sdělit:

například že je single, rozvedený, bezdětný, má malé děti, má velké děti, je po těžké autonehodě a tudíž na vozíku, je významně politicky činný, cokoliv co vás napadne...


Pokud je například o firemní hymnu, song pro sportovní tým, motorkářský sraz... tak samozřejmě potřebujeme relevantní informace:

o jakou firmu se jedná, o jaký tým....atd.

 

optimalizace PageRank.cz 

firemní akce, živá hudba, taneční hudba, firemní večírky, hudba na svatbu, dětské divadlo, kapela na svatbu, vánoční večírek, hudební agentura, hudba k tanci, kouzelnická show, zhudebnění textu...