Our music agency is here to bring the top-class live music to your senses...

Přinášíme tu nejlepší živou hudbu přímo k vašim smyslům...

 

Orders:

songorders@gmail.com

Tel. +420 604 559 222


 

 

 

 


Copyright©2013 Marie Šimonová, eSHOP-RYCHLE.CZ, fotobanka Depositphotos.com a přispěvovatelé tohoto webu

Publikování nebo další šíření obsahu serveru je zakázáno!


PRODEJ HUDEBNÍCH ZÁŽITKŮ: » SNOUBENÍ JÍDLA S HUDBOU:

MOTTO:

Jedna melodie řekne více než tisíc slov...

a když to bude v krásném prostředí a budete si u toho pochutnávat na těch nějvybranějších lahůdkách, tak ...

 

Název zážitku:

SNOUBENÍ GURMÁNSKÉHO ZÁŽITKU S HUDBOU

 

Popis:

Jedná se o skloubení vynikající kuchyně a TOP hudební produkce šité na míru. Citlivé sólo na tenor saxofon, virtuosní tóny houslisty, či něžně znějící příčná flétna, tóny francouzského jihu na akordeon, fanfáry či výběr z těch nějkrásnějších romantických melodií ..... v podání hudebního virtuosa, kterého znáte ze Star Dance/Super Star, z Big Bandu Felixe Slováčka, z pořadů jako je Český lev, z muzikálů jako bylo první uvedení Jesus Christ Superstar, Bídníci, Hair, Cats atd...

Pro koho je zážitek určen:

Jak dokonale uspokojit nejen chuťové buňky, ale i smysly? Hudba a jídlo patří od nepaměti k sobě, ale skloubit vynikající menu, reprezentativní prostředí a špičkovou hudební produkci na míru konkrétní situaci a to všechno jen pro Vás dle Vašich individuálních představ není vůbec jednoduché. My jsme přišli na to, jak to udělat.


Příklady životních situací, pro které je tento zážitek vhodný:


Blíží se ten DEN

a Vy potřebujete pro svou partnerku/partnera/a nebo sobě, rodičům, dobrým známým atd. připravit neopakovatelný zážitek? Potřebujete něco sdělit, ale vyžaduje si to akcent? Jde Vám o intimnější atmosféru, tak trochu mimo centrum dění, někde, kde lze více vnímat smysly? Pak je tento zážitek pro Vás ideální. Zásnuby, žádost o ruku, výročí svatby, dárek rodičům, úspěšné zakončení studií, návraty, loučení, usmíření, narozeniny, narození dítěte, slavnostní rodinný nedělní oběd a nebo prostě jen tak, protože jste skvělý a originální/jste skvělá a originální a zasloužíte si pozornost.....

 

Co si kupujete si formou zážitku:

top živou hudbu, ladící ke konkrétní atmosféře po dobu trvání Vašeho slavnostního oběda/večeře/jiné události, která citlivě doplní dokonalou dramaturgii, jejíž jste tvůrcem přímo Vy ve spolupráci s námi.


Co si sami vybíráte:

  • Hudební nástroj, na který Vám bude hudebník sólově hrát. Jedná se o tyto hudební nástroje: saxofon, akordeon, příčná flétna, elektrické piano, trumpeta, housle. Na webu pod záložkou "HUDEBNÍ NÁSTROJ VYBRAT ZDE" naleznete, co by mohlo v průběhu zážitku zaznít za hudbu. Hudebník, který se zhostí tohoto náročného úkolu nemůže být jen tak někdo a proto na tomto projektu spolupracujeme s těmi nejlepšími, kteří byli ochotni se takto netradičního úkolu zhostit a věřte, že jsme je velmi pečlivě vybírali. Volbu konkrétního hudebníka svěřujete nám. Vždy se jedná o hudebníka virtuosně ovládajícího konkrétní hudební nástroj/nástroje, schopného na místě improvizovat dle konkrétní situace a předem domluvených symbolů s Vámi a to tak, aby citlivě doplňoval/ale nenarušoval plynoucí slavnostní událost.
  • Vaše speciální hudební přání: v okamžiku rezervace zážitku můžete mít specielní hudební přání zahrát jednu konkrétní skladbu. O jakou se jedná nám prosím sdělte v okamžiku rezervace zážitku. Hudebník si tuto skladbu specielně pro Vás nastuduje a v průběhu zážitku pak zahraje.
  • vybíráte si místo, kde chcete zážitek prožít, a to ze seznamu našich na tomto projektu spolupracujících restaurací. Restaurace, se kterými na tomto projektu spolupracujeme, jsme pro Vás pečlivě vybírali. Naleznete je pod záložkou "SPOLUPRACUJÍCÍ RESTAURACE" . jejich ukázková menu naleznete pod záložkou "SPECIELNÍ MENU PRO SNOUBENÍ". Pokud si přejete hudební zážitek prožít v restauraci, která není na našem seznamu, prosím, kontaktujte nás s dostatečným předstihem a my se pokusíme toto pro Vás zajistit.

  • V konkrétní restauraci to, co si objednáváte k jídlu a pití (DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: útratu v restauraci si hradíte sami na místě, není zahrnuta v ceně zážitku). Restaurace, se kterými na tomto projektu spolupracujeme, nemusí připravovat specielní menu, neboť cokoliv si z jejich jídelního a/nebo nápojového lístku objednáte, bude skvělé. Navíc neriskujete, že předem zvolené menu nebude obdarované osobě/osobám vyhovovat. Ukázková menu restaurací naleznete pod záložkou "SPECIELNÍ MENU PRO SNOUBENÍ".

 

 

 

Zdravotní omezení:

žádná (v případě, že kvůli svému zdravotnímu stavu držíte speciální dietu, domluvíme Vám vyhovující menu v konkrétní restauraci, toto prosím hlaste dopředu v okamžiku rezervace zážitku).

 

Jiná omezení:

žádná


Diváci (počet osob účastnících se s Vámi na zážitku jako diváci):

Max. 8, budou s Vámi sedět u stolu


Délka trvání akce:

- max. doba hudební části zážitku s krátkými přestávkami hudebníka je 1 hodina (hudebník bude k dispozici po tuto dobu)

- okamžik, kdy má začít hudební část zážitku, se řídí Vaším přáním (v okamžiku rezervace)

- doba, jakou můžete strávit v konkrétní restauraci se řídí dle otevírací doby konkrétní restaurace


Lokalita:

konkrétní, Vámi zvolená restaurace ze seznamu s námi na tomto projektu spolupracujících restaurací (většinou Praha, Praha-Východ, Praha-Západ)

 

Kontaktní osoba v den zážitku:

dostanete ho v den rezervace zážitku


Kontaktní tel. na místo zážitku:

dle zvoleného místa zážitku, dostanete ho v den rezervace zážitku

 

Sezóna:

celoročně, mimo Silvestr a 24. prosince konkrétního roku


Rezervace termínu, kdy se má zážitek uskutečnit:

alespoň 14 dopředu, u kratších lhůt vynaložíme veškeré úsilí, abychom Vám vyhověli

 

Přírodní podmínky výrazně ovlivňující uskutečnění zážitku:

kalamitní stavy, kdy se nelze dostavit na místo zážitku


Jak to probíhá:

zavoláte nám, že chcete uskutečnit zážitek a my pro Vás rezervujeme VIP místo v restauraci ze seznamu s námi spolupracujících restaurací + profesionálního hudebníka. Konkrétní den a hodinu se dopravíte po vlastní ose s tím/ s těmi, komu je zážitek určen na místo. Tam Vás slavnostě uvítá personál konkrétní restaurace a usadí Vás k VIP stolu. V průběhu večera se konkrétně k tomuto Vašemu stolu dostaví profesionální hudebník, který zahraje na předem Vámi zvolený hudební nástroj/případně i na více hudebních nástrojů.

 

Množstevní sleva:

ne

 

Cena: 4 990,- Kč